Betap Baltic петльовий

У нідерландського виробника Betap великий асортимент продукції, який дозволяє підібрати для офісного дизайну за спеціалізацією підприємства, площі приміщення, враховуючи корпоративні кольори і стиль.

Килимові покриття Бетап - це розкішний варіант, вироблений на новому устаткуванні, але за дуже доступною ціною за метр квадратний.

Компанії намагаються зробити в офісах затишну обстановку для ефективної роботи співробітників, тому що прагнуть підвищити показники підприємства або офісу.

В офісних і громадських місцях, де відбувається активна діяльність людей, зараз актуально рулонне килимове покриття. Воно має високу міцність, має хороші фізичні властивості, водостійка поверхня захищає від зовнішніх чинників забруднень.

Офісні компанії використовують килимове покриття для комфортності та зручності співробітників від шуму падаючих предметів, пересувань предметів, жахливого скрипу меблів, що пересувалися. Відзначимо, що багато організацій стали робити якісну підлогу в офісах для продуктивного життя діяльності співробітників на робочих місцях. Адже більшу частину часу ми проводимо в офісах, створюючи проекти, телефонуючи клієнтам і робимо багато інших справ. Нам дуже важливий комфорт, від цього залежить наше здоров'я і правильність виконання поставлених завдань.

В цьому випадку - рулонний комерційний ковролін Betap Baltic - оптимальне рішення, дешево і сердито. Але. Подивіться характеристики - вони на рівні.

Ціна: 282.1 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Ковролін Betap Baltic технічні характеристики


  • Товщина 6.2 мм (з них висота ворсу 3.5 мм);
  • Основа килимового покриття - штучний джут;
  • Зносостійкість - 33 клас. Це максимум для ковроліну.
  • Склад - 100% поліамідна петля, щільність 600 г / м.кв .;
  • Пожежні протоколи Г2 / Д2 / РП2.
  • Загальна вага 2200 г/м.кв.
  • Ширина 4 м.

Цей ковролін підтримується в наявності, ріжеться в необхідних кількостях, другі кольори везуться тиждень

Так, що є сенс подумати, панове. Звертайтеся, допоможемо чим зможемо.