Graboflex Gymfit 60

Graboflex Gymfit 60 спортивний лінолеум

Серед різноманіття спортивних покриттів часто важко розібратися. І хочеться відразу зробити правильний вибір на користь такої собі «золотої середини» між дешевими матеріалами і дорогим технологічним спортивним паркетом.

Висококласне вінілове покриття Graboflex Gymfit 60 є саме тим універсальним рішенням, яке дозволяє і гроші заощадити, і обладнати спортивну споруду вельми хорошим зносостійким покриттям підлоги.

Ціна: 439.35 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Спортивне покриття Graboflex Gymfit 60 експлуатаційні характеристики

Переваги можна перераховувати дуже довго:

  • Ця колекція запропонована в товщині 6 мм, що дозволяє підібрати необхідну серію саме для Вашого об'єкту;
  • Захисний шар PUR Surface в 0,7 мм перетворює цей лінолеум в суперміцне покриття, стійке до вологи і забруднень;
  • Гарантія від виробника на термін 10 років;
  • Простота в догляді, антиковзаюча обробка.
  • Антибактеріальні властивості - для будь-якого спортивного покриття це життєво важливий показник, тому як при заняттях спортом велика ймовірність падінь, які не повинні призводити до травм.
  • Хороші амортизаційні властивості, стійкість до вертикальної деформації забезпечують комфортні тренування, змагання та дозволяють спортсменам досягати найкращих результатів;
  • Простота в укладанні дозволяє запустити в експлуатацію Ваш об'єкт в досить стислі терміни.

Відзначимо, що Graboflex Gymfit 60 також застосовується для професійних і напівпрофесійних ігрових майданчиків, де існують чіткі вимоги по амортизації поверхні, травмобезопасности, бактерицидности і ресурсу зносостійкості.

Спортивний лінолеум Graboflex Gymfit 60 ціна

Якщо говорити про ціну, то в порівнянні з наливними майданчиками і спортивним паркетом це підлогове покриття є куди більш економним рішенням.

Замовити спортивний лінолеум Graboflex Gymfit 60

Відзначимо, що виробником підтримується складська програма в рамках України в обсязі 2000 квадратних метрів. Виробництво необхідної кількості можливо в строк до 7-14 днів, а доставку ми забезпечимо в термін 2-3 тижні. Але рекомендуємо проплатити і замовити обране Вами покриття для спортзалів заздалегідь.

Залишіть свій відгук про товар