Juteks Optimal

Напівкомерційний лінолеум Juteks Optimal


Нова колекція напівкомерційного лінолеуму Juteks Optimal зібрала в собі найяскравіші переваги побутового та комерційного підлогового покриття: класичні кольори дизайну, доступну цінову політику і стабільний баланс якісних характеристик. Вам належить тільки підібрати необхідну ширину покриття і сміливо стелити в свій будинок, офіс або заміський будиночок.

Компанія Ютекс подбала про те, що б навіть найзатятіші скептики змогли оцінити тонку грань, за якою балансує представлена ​​лінійка продукції. Напівкомерційне вінілове покриття Optimal поєднує в собі високу міцність захисної поверхні матеріалу, про що свідчить захисний шар EXTRA GUARD PU і простоту укладання. Можна сміливо стверджувати, що дана колекція виходить на один рівень з будь-колекцією побутових.

Багато хто вибирає саме цей вид лінолеуму, оскільки це дозволяє заощадити на відходах в процесі улаштування і тим самим знизити бюджетні витрати. Ці якості зробили напівкомерційний лінолеум Juteks Optimal практично незамінним при використанні в громадських приміщеннях державних установ.

Цей напівкомерційний лінолеум вже достатньо давно на українському ринку, і ця позиція буде мяко кажучи трохи дешевше, ніж відома колекція Juteks Strong Plus .

Ціна: 181.8 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Juteks Optimal технічні характеристики


  • Товщина 2 мм при захисному шарі в 0.4 мм - для напівкомерційного ПВХ покриття стандарт;
  • Клас зносостійкості 32. Для офісів з досить високим навантаженням, дитячих садків - з головою;
  • Заявлений термін експлуатації 10 років. А якщо не просто кинути на стяжку під плінтуса, а по-людськи приклеїти на підготовлену поверхню - думаємо, і більше буде.
  • Санітарно - гігієнічний висновок: зрозуміла справа, є;
  • Під теплі підлоги - годиться.

Напівкомерційний лінолеум Juteks Optimal завжди підтримується на складі в достатній кількості в ширинах 3; 3.5 і 4 метри.

Залишіть свій відгук про товар