Modulyss Step
Ціна: 607.23 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Друзі! Цю колекцію вже знято з виробництва.
Але в нашому асортименті є безліч варіантів у такій же якості і за дуже прийнятну ціну.
Ось тут наш каталог:

Ціна: 607.23 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Створити затишок і комфорт перебування в приміщеннях при підвищеному трафіку під силу не кожному покриттю для підлоги. Однак чудова килимова плитка Step від виробника Modulyss легко впорається з цим непростим завданням. Ця колекція має широку кольорову гаму. При цьому ціна у поєднанні з прекрасними технічними характеристиками - головні переваги цієї колекції.

Завдяки вдалому поєднанню ціни і якості килимова плитка Step вже давно завоювала своє місце під сонцем, а також своє місце в будинках, офісах і серцях її споживачів.

Технічні характеристики килимової плитки Modulyss Step 

Покращені характеристики стали запорукою популярності даної колекції:

  • основа плитки - модифікований бітум;
  • склад нитки - 100% РА 6 aqualon ® (поліамід);
  • тип ворсу - петля. Товщина ворсу: 2,8 мм;
  • щільність ворсу (pile weight): 530 г / м. кв;
  • загальна вага покриття - 4300 г / м. кв.;
  • загальна товщина покриття - 6 мм;
  • розмір плитки: 50 х 50 см;
  • клас зносостійкості по EN1307 - 33. Клас зносостійкості 33 - це максимум для килимової плитки.

Це модульне килимове покриття витримує так званий heavy traffic (важкий трафік) і призначене для приміщень з підвищеною прохідністю. Актуальний цей товар для ресторанів, казино (легальних і підпільних), холів готелів і для інших приміщень.


Килимова плитка Modulyss Step купити


Замовляється цей плитковий ковролін дуже просто! Телефонуйте нам і ми дамо не тільки консультацію щодо вибору необхідного кольору і аксесуарів, а й забезпечимо виїзд нашого фахівця для вимірів. Також ми забезпечимо швидку доставку продукції по всій Україні.

Кожне замовлення килимової плитки супроводжується необхідною комплектацією. Ще один великий плюс в роботі з нами - хороші знижки при замовленні понад 50 кв. м. При цьому доставка по Києву буде для вас безкоштовною! Уточнюйте ціни на килимову плитку Step від Modulyss у наших менеджерів. Щоб купити це підлогове покриття в Києві або замовити її доставку по Україні, дзвоніть нам сьогодні і зараз!

Залишіть свій відгук про товар