Tarkett Art Vinyl ModularT 7
5.0

 Перше враження від простору в значній мірі визначається продуманим дизайном інтер'єру. Текстура і колір підлоги надають йому базовий відтінок, яке доповнено іншими елементами дизайну інтер'єру. Підлогові покриття LVT повністю змінили правила гри, коли справа доходить до дизайну.

 Ця колекція ПВХ плитки відкриває численні можливості комбінування дизайнів, різних текстур, форм і кольорів завдяки своїй модульності. Області, в яких встановлено Tarkett Art Vinyl ModularT 7, можуть випромінювати простоту і спокій, або вони можуть бути зручними, з великою кількістю деталей і сильним особистим контактом людей, які проводять там час.

 З чотирма ретельно і професійно підібраними дизайнами в 22 кольорах, натхненними натуральними матеріалами це вінілове покриття для підлоги надає можливість створювати простору з різними стилями. Ця кварц вінілова плитка є хорошим рішенням для приміщень з великим трафіком, таких як готелі, кафе, магазини, офіси чи ресторани. Такі характеристики, як простота обслуговування, водостійкість, довговічність і зниження ударного шуму, роблять це підлогове покриття правильним вибором як з функціональної, так і з естетичної точки зору.

Ціна: 424.2 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Tarkett Art Vinyl ModularT 7 технічні характеристики

  • Клас зносостійкості 34/43. Більше не буває.
  • Захисний шар 0.7 мм плюс додатковий лак Extreme Protection.
  • Товщина 2.5 мм, розміри 600 * 600 мм в дизайнах під камінчик і 1200 * 200 мм в дизайнах під дерево.
  • У камені в упаковці 4.32 м. кв. (12 штук).
  • У дереві упаковка 4.32 м. кв. (18 штук).
  • Є гарненька фасочка.

Tarkett Art Vinyl ModularT 7 купити

Ця позиція вже  підтримується на складі в Україні. Якщо в момент замовлення обраного дизайну немає в наявності - він завжди є в величезної кількості на складі виробника Таркетт в Сербії. Везеться швидко, два тижні. Але зверніть увагу, що:

При таких експлуатаційних характеристиках на сьогоднішній день це найнижча ціна на ПВХ плитку, а в разі реєстрації Вашого проекту при обсязі закупівлі більше 100 м. кв ще й передбачена проектна знижка.

Tarkett Art Vinyl ModularT 7 вінілова плитка 43 класу зносостійкості  ☎ (067) 656 3911

Залишіть свій відгук про товар
Відгуки про товар
Павел
11 Листопада 2021 в 13:14
Заказал плитку, качество очень радует!
Admin
11 Листопада 2021 в 13:36
Вы правы, Павел. Такую продукцию и продавать радостно. Есть уверенность в качестве.
Відповісти