Tarkett Art Vinyl New Age
Ціна: 0 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Друзі. Ми поки що залишаємо цю сторінку, щоб донести - цю позицію виробляють на території рашки - країни агресора. Тому - нах за російським кораблем.


 Кварц-вінілова плитка - це плитка з ПВХ, яка вперше з'явилася на ринку близько двадцяти років тому. Вона володіє високими естетичними властивостями, при цьому довговічна як паркетна дошка, а її ціна - не вище вартості ламінату. Крім усього іншого, такий матеріал легко укладати.

Підлогове покриття з ПВХ стійке до ультрафіолетового випромінювання, до потрапляння на нього вологи та до механічних пошкоджень. Воно легке в роботі і не вимагає спеціального догляду.

Таке підлогове покриття підійде для офісних або промислових приміщень, а також квартир, де проживає багато людей, є кілька дітей або домашніх тварин. Використання кварц-вінілу в побуті практично виключає його знос.

Ціна: 0 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Економно і екологічно

 Tarkett Art Vinyl New Age - це ПВХ плитка, яка імітує поверхню каменю або дерева. Вона є модульною: всі плитки з лінійки - одного розміру, тому Ви зможете придумати власний дизайн, виклавши його плитками різних структур і кольорів.

З дизайнерських особливостей продукції Таркет - ефект металік і тиснення у всієї лінійки.

Це покриття укладається без замків, але між тим, шви не розійдуться завдяки особливостям конструкції. Покриття - шумоізоляційне, лежить щільно - не скрипить і не тріщить при ходьбі. Стійке до зносу: термін гарантії від виробника становить десять років.

Таркетт Артініл має сертифікати пожежної безпеки, відповідає європейським вимогам стійкості до стирання. Плитку можна застосовувати в житлових, громадських і промислових приміщеннях.

Це покриття дозволено використовувати поверх теплих підлог. Воно стійке до впливу ніжок меблів і підборів, крісел з роликами і хімічних сполук.

Чому варто замовляти у нас

Ми пропонуємо 21 різновидів дизайну ПВХ плитки Tarkett Art Vinyl New Age. Серед пропонованих варіантів - камінь і дерево.

Наша компанія - авторизований дилер Tarkett на території України. Завдяки прямим поставкам від виробника, ми гарантуємо оптимальні ціни.

Доглянути і купити Tarkett New Age Ви можете в нашому офісі, де ми створили цілі декоративні щити з наклеєною плиткою, щоб Ви могли відразу оцінити її візуальні властивості в укладеному вигляді. Ви також можете зробити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам, після чого з Вами зв'яжеться консультант для уточнення необхідної кількості і характеристик плитки.

Купіть Таркетт Арт Вініл за доступними цінами, щоб стати володарем по-справжньому якісного підлогового покриття.

Tarkett Art Vinyl New Age дизайнерська вінілова плитка ☎ (067) 656 3911

Ми чекаємо на Вас у нашому шоурумі. І коли Ви оберете дизайн Tarkett Art Vinyl New Age, ми Вам зможемо запропонувати ціну, яка можливо буде нижчою, ніж у parket.ua, Enita.com.ua, Контракт Пол, kontraktpol.ua, diamantpol.com.ua, parketti .com.ua, Parketti

Залишіть свій відгук про товар