Tarkett IQ Monolit
Ціна: 554.58 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Комерційний лінолеум IQ Monolit - висококласне гомогенне покриття для підлоги з колекції компанії Tarkett, в повній мірі відповідає своїй гучній назві. Міцне, монолітне, надійне, довговічне - витримає роту солдатів, марширують по ньому кожен день! І це зовсім не жарти! Цей проектний вініл призначений для використання в місцях з підвищеною прохідністю: може застосовуватися на складах, де працюють електронавантажувачі, в холах готелів і ресторанів, на заводах і приміщеннях, де потрібна підвищена зносостійкість підлогового покриття.

 Гомогенне ПВХ покриття Tarkett IQ Monolit проводиться за спеціальною технологією пресування з вінілу, що надає йому прекрасні експлуатаційні властивості і робить одним з найміцніших підлогових ПВХ покриттів в світі. Матеріал характеризується (за класифікацією EN 685) 34 класом зносостійкості при комерційному використанні і 43 класом при промисловому.

Він стійкий до хімічних реагентів, сонячним променям, завдяки чому не відбувається вигоряння кольору. Сучасний лінолеум Моноліт прослужить вам довгі роки, адже за своєю структурою він гомогенний і тому стійкий до стирання і деформацій.

Ціна: 554.58 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Таркетт Моноліт експлуатаційні характеристики

Monolit від Tarkett є типом підлогового покриття по EN 649 - однорідним гомогенним покриттям підлоги з пресованого вінілу, посиленим поліуретаном.

  • як уже згадувалося, класифікація EN 685 - комерційне: 34, промислове: 43;
  • загальна товщина по EN 428 - 2,0 мм;
  • загальна вага одного м. кв. - EN 430 - 2940 г.
  • використовувати лінолеум можна навіть при системі підігріву підлоги - прийнятно максимум +26 градусів;
  • властивості звукоізоляції - <4 дБ;
  • оскільки лінолеум Monolit є синтетичним матеріалом, його стійкість до поширення бактерій і грибка дуже висока;
  • форма поставки EN 426 - рулони 23 х 2 м;
  • кількість кольорів - від двох і більше: з кожним днем ​​їх стає все більше і більше!

Купити лінолеум Tarkett IQ Monolit

 Замовити цей вініл можна недорого в Києві і по Україні - для цього достатньо зателефонувати нам - ціни і якість вас неодмінно порадують! Ми виробляємо доставку в усі регіони України. Ціни уточнюйте у менеджерів компанії. Щоб купити лінолеум IQ Monolit, телефонуйте нам сьогодні і зараз!

Tarkett IQ Monolit проектний вініл гомогенний ☎ (067) 656 3911

Залишіть свій відгук про товар