Tarkett Art Vinyl Lounge
5.0

Ціна: 0 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Друзі. Ми поки що залишаємо цю сторінку, щоб донести - цю позицію виробляють на території рашки - країни агресора. Тому - нах за російським кораблем.

 Сказати, що ця колекція крута за технічними характеристиками - нічого не сказати. Захисний шар 0.7 мм плюс додатковий лак Extreme Protection - для порівняння у практично невбиваній LG Decotile захисний шар всього 0.5 мм. 

Що характерно - всі плитки йдуть з фасочкою. Ну дуже красиво! А ще фасочка практично повністю приховує всі візуальні перепади на поверхні. Знову ж для порівняння - з фаскою у нас до цього були тільки недешеві колекції від виробників Gerflor і Forbo Allura. 

Розширено дизайни, а поверхнева структура така, що треба пробувати на дотик - дуже круто. Порадував Таркетт.

Ціна: 0 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Кварцвінілова плитка Tarkett Vinyl LOUNGE технічні характеристики 

  • Розміри - під дерево 914.4 * 152.4 мм, під камінчик - 457.2 * 457.2 мм.
  • Товщина 3 мм, захисний шар 0.7 мм. Додатковий лак Extreme Protection. Клас зносостійкості 34/43.
  • Група стирання Т (мінімальна стираність).
  • Пожежні протоколи Г1; Д2; РП1; Т2; В2.

Tarkett Art Vinyl Lounge вінілова плитка ☎ (067) 656 3911Дуже рекомендуємо подивитись зразки вживу - це просто бомба.

Прохання звернути увагу, що це покриття було створене як дизайнкрська вінілова плитка, відповідно УСІ плитки в упаковці відрізняються по відтінку та фактурі. Як і реальне дерево, до речі.

 Картинки все одно не передадуть всю крутизну. Треба їхати до нас і дивитися. Якщо ж Ви хочете укласти в якому - небудь своєму ресторані понад 100 м.кв., і Ви ледачий і багатий, то ми не тільки приїдемо і покажемо всі зразки, а й дамо проектну знижку. Причому чим більше площа, тим більше знижка - це політика Tarkett UA, а ми - його дилери.

Телефонуйте, панове, Ви реально не пошкодуєте, побачивши цей матеріал. 

Гарна новина! Тепер кварцвінілова плитка Tarkett Art Vinyl LOUNGE підтримується у нас на складі в повному асортименті.


Якщо ви наберете в пошуковій системі ПВХ плитка Епіцентр, або кварцвінілова плитка епіцентр, цю позицію точно не знайдете, її там немає. Приїжджайте до нас, вибирайте дизайн для себе, і ми запропонуємо Вам дуже хорошу ціну. Думаємо, вона буде нижчою, ніж у Контракт Пол, kontraktpol.ua, Еніта, enita.com.ua, Діамантпол, diamantpol.com.ua, parket.ua

Залишіть свій відгук про товар
Відгуки про товар
Катерина
8 Листопада 2021 в 15:59
ПВХ плитка Tarkett Lounge, по нашему мнению, на сегодняшний день лучший вариант для офиса, магазина и квартиры. Данная плитка наивысшего класса износостойкости, имеет достаточно небольшую цену в данном сегменте, и большой выбор расцветок. Мы успешно реализовали с данным продуктом очень много проектов, где она показала себя наилучшим способом.
Відповісти