Tarkett Primo Plus

 Гомогенний лінолеум Primo Plus є ще однією перлиною колекції Tarkett. Неймовірну популярність лінолеуму Primo Plus принесло вдале поєднання ціни і якості. Такий лінолеум підходить навіть для шкіл і дитячих садків - тому й не дивно, що однією з характеристики даного лінолеуму є стійкість до впливу роликів і коліс! Замовити та придбати комерційний лінолеум Primo Plus Tarkett ви можете в нашій компанії завжди, адже ми підтримуємо склад в асортименті до 10 000 м. кв. 

 Лінолеум Tarkett Primo Plus відмінно підходить для тих типів приміщень, де потрібні підлоги підвищеної зносостійкості. Дана лінія підлогових покриттів від Tarkett характеризується високим терміном служби, різноманітністю палітри сучасних забарвлень і неповторних орнаментних малюнків. Сучасний якісний лінолеум Primo Plus має ряд чудових характеристик - і все це крім головною з них - доступної ціни на лінолеум! 

Ціна: 333.3 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Характеристики лінолеуму Tarkett Primo Plus

 Зазначена лінійка підлогових покриттів від всесвітньо відомого виробника оброблена поліуретаном (PUR). Що чудово захищає поверхню підлогового покриття під час укладання і полегшує догляд за лінолеумом.

 Пресований вініл і відповідна спеціальна обробка покриття робить лінолеум від Tarkett практично недоступним для бактерій і грибка. Крім того, висококласне покриття від Tarkett - лінолеум Primo Plus, завдяки гладкій поверхні і однорідному будові простий в укладанні, зручний для доставки і вкрай просто чиститься і забирається. Таким чином, лінолеум Primo Plus стоїть на сторожі не лише чистоти в будинку або офісі, а й стає охоронником вашого здоров'я, здоров'я вашої родини або ваших підлеглих і колег. 

Експлуатаціонні дані Tarkett Primo Plus

  • Зносостійкість по EN 685 - 34/43 клас;
  • Товщина 2 мм, робочий шар 2 мм, ширина 2 м; 
  • Група стирання Р (< 0.15 мм); 
  • Протокол горючості - Г 1 - низька горючість, відповідає нормам ДБН
  • Протокол димоутворення Д2 - середнє, відповідає нормам ДБН; 
  • Протокол поширення вогню РП 1 - низьке, відповідає нормам ДБН; 
  • Протокол токсичності при горінні Т2 - середня, відповідає нормам ДБН; 

Купити лінолеум Primo Plus

 Купити лінолеум Primo Plus простіше простого - його можна недорого замовити в Києві або з доставкою по Україні в нашій компанії. Ми є офіційні дилери Таркетт.

 Для цього потрібно і достатньо зателефонувати нам - ціни і якість вас неодмінно порадують! Доставка відбувається в усі регіони України. Ціни на лінолеум Primo Plus Tarkett уточнюйте у менеджерів компанії. 

Якщо Вам потрібен гомогенний лінолеум на вчора, на складі, ми тримаємо повний експлуатаційний аналог Tarkett Primo Plus, причому за тією ж ціною - шведську колекцію Tarkett Eclipse Premium.

Tarkett Primo Plus лінолеум для шкіл ☎ (067) 656 3911

Залишіть свій відгук про товар