Tarkett Stella

Не так давно добре відома і дуже популярна на українському ринку підлогових покриттів шведська компанія Tarkett випустила нову недорогу колекцію гетерогенного лінолеуму Stella. Виробництво цієї колекції на заводі Таркетт в Сербії - в Бачці Паланку.

Перш за все звертають на себе увагу спокійні пастельні тони класичної розмальовки в цяточку з десяти варіантів. Всі інші характеристики не такі явні, але теж на високому рівні.

Ціна: 239.37 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Комерційний лінолеум Tarkett Stella технічні характеристики:

  • Ширина 2 м, стандартний рулон 50 м. кв.;
  • Захисний шар 0.7 мм плюс захисний брудовідштовхуючий лак Extreme Protection.
  • Поверхня ПВХ покриття не підтримує розмноження бактерій, що дозволяє його експлуатувати як лінолеум для медичних установ.
  • Мінімальна стираність - група Т.
  • 34/43 клас зносостійкості;
  • Це антистатичний лінолеум - напруга пробою <2 kV
  • Санітарно - гігієничний всиновок - свіженький. Пожежні протоколи - також.

 Клас зносостійкості цього покриття для підлоги 34/43 якби підказує рекомендоване застосування - комерційні приміщення з високою прохідністю, а спокійні кольори як би підказують дитячі та медичні установи. Що, власне, і підтверджується ще однією особливістю гетерогенного лінолеуму Tarkett Stella: він виготовлений із застосуванням пластифікаторів на безфталатній основі. Такі зазвичай застосовуються у виготовленні дитячих іграшок і посуду, що контактує з їжею.

 А використання запатентованої технології «Extreme protection», що запобігає проникнення забруднень в глибокі шари вінілового покриття, спрощують догляд за ним і дозволяють використовувати для миття недорогі та безпечні миючі засоби. А також дозволяє зберігати тривалий час відмінний зовнішній вигляд поверхні цього гетерогенного лінолеуму, яка має механічне тиснення.

При дотриманні технології укладання виробник вказує термін експлуатації 15 років.

УВАГА! Ця позиція знаходиться на складі в Україні і ріжеться в необхідних Вам кількостях!

Tarkett Stella комерційний лінолеум в наявності на відріз. (067) 656 3911

Залишіть свій відгук про товар