Виберіть мовуВиберіть мову

Нашi роботи

Підлога в Києві і Україні. Лінолеум комерційний, килимова плитка. Якість! Адекватні ціни!

І знову Вітаю Вас, панове.

 Ви знайшли нас в пошуковику і Вам потрібні підлогові покриття, раз шукали. І це дуже добре. Залишилася дрібниця - нам треба якось зробити так, щоб Ви не занудьгували, і не пішли з нашого сайту. Тому дуже рекомендуємо більше нічого не читати, а відразу телефонувати нам за телефоном (044) 501-90-19 і розповісти свої потреби та побажання. І ось чому:

Компанія Елітконтракт - найкраща у світі підлогових покриттів! Ресурс дуже об'ємний, знайти те, що треба, нефахівцю важко, а коли Ви в муках зрештою щось знайдете, виявиться, що цієї позиції немає в наявності. Так часто буває. Ми ж маємо досвід витягування кліщами інформації з замовника, навіть коли він толком і не знає, що йому потрібно. І після цього видаємо комплексну пропозицію - відразу посилання до потрібної сторінки сайту, ціна з урахуванням знижки на обсяг, наявність на складі або терміни поставки. Чесне слово, практика показує - це оптимальний варіант.

 Далі піде довгий і нудний текст на тему які ми хороші і як багато у нас всього є, причому найдешевшого, що включає кодові фрази типу «підлогові покриття», «підлогові покриття в Києві», "лінолеум купити дешево або безкоштовно" і так далі. Що вдієш, закони великого ЯндексГугла ніхто не відміняв.

Все ж таки почнемо з того, які ми хороші. Приємно про себе хвалілкі писати.

 •  Ми, тобто ТОВ «Компанія Елітконтракт», є авторизованим дистриб'ютором продукції Tarkett. А з цього виходить багато хорошого і приємного для замовника. Наприклад проектні знижки. Згідно проектної політики ДП Tarkett UA ми маємо право давати додаткову знижку на об'єкт, за умови реєстрації цього об'єкта в письмовому вигляді в головному офісі Таркетту. Причому чим більший об'єм, тим приємніше знижка.
 • Поїхали далі - якщо інсталювати підлогові покриття Таркетт на об'єкті будуть наші фахівці, а представник виробника контролюватиме дотримання нами технології підготовки поверхні і укладання, на цей об'єкт буде дано гарантійний лист безпосередньо від виробника.
 • І, нарешті, ще одна приємна дрібниця. Деякі позиції, такі як ПВХ плитка Tarkett Lounge і Tarkett Art Vinyl New Age, Таркетт реалізує через своїх дилерів тільки зі свого складу в 50 км від Києва. Інші компанії можуть дозволити собі відправляти туди машини, тільки коли назбирають замовлення, або додатково беруть гроші з замовника за транспорт. Ми ж привозимо невеликі партії до 80 м.кв. відразу ж, наступного дня після оплати. Живемо ми там поруч, і по дорозі на роботу можемо заїхати.
 • У нас підписані договори поставки з більш ніж 20 європейськими виробниками (Modulyss, Desso, ITC, Balta, Forbo, Fatra, LG Hausys, Grabo, і т.д.) відповідно ми можемо їх продукцію швидко привезти і дати максимально приємні ціни.
 • У нас строго спеціалізовані фахівці з монтажу та укладання. Укладають ПВХ плитку в квартирі і встановлюють фальшпідлогу в офісному центрі різні люди - відповідно їх майстерності в певній галузі і фінансовим запитам. У нас навіть є укладальник, що працює в dwg. (Хто знає, той оцінить). І ще один є, що не п`є. Зовсім.
 • Якщо ж улаштування треба зробити в населеному пункті далі ніж 200 км від Києва - Вам не треба буде платити транспортні і командировочні нашим укладальникам. Практично в кожному обласному центрі у нас є роками перевірені люди, які професійно й улаштують Вам будь-які підлогові покриття, які Ви у нас купили.
 • Продавши Вам ПВХ плитку або комерційний лінолеум, ми від Вас не відстанемо. Адже є ще можливість продати плінтуса, хімію, засоби по догляду (а цього всього є у нас!) І ще заробити на Вас трохи грошенят. І коли фальшпідлогу Вам встановимо, від Вас не відчепимось, доки килимову плитку на нього не продамо, і не сподівайтеся.
 • Доставка - так. Всі можливі варіанти від легкової машини на невеликий об'єкт до величезної фури під офісний центр.
 • Побутовий лінолеум в кухню або на балкон не продаємо. Взагалі. Без толку, все одно дзвонити будуть ...

Підлогові покриття від ТОВ «Компанія Елітконтракт»

Тут наразі ми продублюємо наш каталог, але коротко - огляд з мінімальними коментарями.

 • Комерційний лінолеум. Зрозуміла справа, зараз рулить Таркетт, оскільки найдешевший. Найпопулярніші колекції - Tarkett Rekord 41, Tarkett Rekord 43Tarkett Primo Plus, Tarkett New Acczent Terra, Tarkett IQ Optima, новинки сезону Tarkett Acczent Esquisse і Tarkett Eclipse Premium (шведський аналог Прімо Плюс). Досить популярні недорогі колекції Grabo Diamond Fresh, LG Durable, LG Supreme, Novoflor Extra. Що стосується більш дорогих колекцій від таких виробників як Armstrong, Gerflor, Forbo, Polyflor, то з скорботою доводиться відзначити, що зовсім мало залишилося охочих за них платити ... Але ми віримо в економічне диво України і воно почнеться прямо завтра!
 • ПВХ плитка для крутих приміщеньПВХ плитка. Наша фішка, вона нам подобається і ми кого хочеш переконаємо, що ламінат і паркетна дошка - це вчорашній день і проблеми в експлуатації. ПВХ плитка не гримить, шви не розходяться, зносостійкість - невбивайка. Звичайно ж, по грошах народ зараз більше тягне саму недорогу - Tarkett Art Vinyl New Age і Tarkett Lounge, їх ми і продаємо кілометрами. Але якщо у замовника є трохи більше грошей, у нього відкриваються неозорі можливості вибору - Thermofix, LG Decotile, Vinilam, IVC Moduleo, і навіть Forbo Allura!
 • Килимова плитка. Незмінне підлогове покриття для офісних центрів, де застосовується фальшпідлога. 90 відсотків продажів - це Київ і Дніпро. Раніше ще був Донецьк ... В основному йде бельгійський виробник Modulyss - оптимальне співвідношення ціна - якість, тримаємо на складі, швидко веземо. Топи продажів - недорогі колекції Modulyss First , Modulyss Alpha, а також Betap Baltic. Дуже рідко люди просять Desso або Interface, бо дуже дорого, але - читай вище - ми терпляче чекаємо українського економічного дива.
 • Фальшпідлога. Тільки розкрутилися, розумієш ... З появою в Україні офісних центрів класу А і В ця тема почала розвиватися дуже динамічно, ну і ми тут як тут. Налагодили зв'язки, набули досвіду з монтажу ... А зараз ми можемо просто сказати - так, ми можемо в найкоротші терміни поставити і професійно встановити сертифіковану в Україні фальшпідлгу від виробників Novapol, Mero, Kingspan, Lindner.
 • Спортивний лінолеум - тут ми в основному представвляємо, і досить успішно, продукцію Таркетт, а саме колекції Tarkett Omnisports V35 товщиною 3.45 mm, Tarkett Omnisports V65 товщиною 6.5 mm, Tarkett Omnisports V83 товщиною 8.3 mm. Хоча, якщо замовник хоче Taraflex від Gerflor або угорський Grabostart - чому б і ні?
 • Антистатичний лінолеум, струмопровідний лінолеум, протиковзаючий лінолеум, транспортний лінолеум, акустичний лінолеум - бла, бла, бла - ще назвемо десять різновидів. Все про все знаємо, поставимо, укладемо, скомплектуємо, досвід є, і немало.
 • Каучукові покриття Nora. Ну, тут зовсім парадокс. За весь час, що ми займаємося цією темою, максимальні продажі у нас почалися в найтяжчу для країни годину. А шоб Ви розуміли - це 60 еуриків за квадрат, на хвилиночку.
 • Ковролін. Тут ми абсолютно неоригінальні і нічим не відрізняємося від наших колег - конкурентів, що не заважає нам продавати і укладати килимові покриття кілометрами, від найдешевших для бюджетних офісів до ексклюзиву. Увага! Ковролін в спальню, шоб був дешевший 50 гривень, не продаємо! Взагалі. Все одно дзвонити будуть ...
 • Гумові покриття для відкритих дитячих та спортивних майданчиків. Тільки в цьому році почали займатися, нам сподобалося. І людям радість, і нам грошенята.
 • Напівкомерційний лінолеум. Назву явно в Одесі придумали - комерційний, але не дуже. А шо робити? Не по стяжці ж ходити? Грошей кіт наплакав, а завтра в офіс солідний клієнт приїжджає! Я знаю, у вас є дешево і майже справжній! У цьому випадку ми і продаємо - зараз в основному Juteks Optimal, Juteks Storng Plus і Juteks Respect.
 • Ламінат і паркетна дошка. Ну ... таке ... Всіх своїх ми вже давно переконали на ПВХ плитку. Якщо ж хтось все ж таки наполягає на своїх помилках, можемо дати хороші ціни на ламінат Tarkett і на паркетну дошку Tarkett, Karelia.

 Бачите, як багато всього? І спробуй у всьому цьому розібратися. Підлога в Києві - ринок великий і різноманітний, потрібен провідник. Тому знову сильно рекомендуємо - не гуляти по сайту, а відразу телефонуйте нам за телефонами (044) 501 9019, (067) 945 9994, і в підлогову службу порятунку - (067) 656 3911. Чекаємо!

ТОВ "Компанія Елітконтракт" є офіційним авторизованим представником продукції Таркетт в Україні.

Лист Таркетт УА

Заполните форму. Наши менеджеры свяжуться с Вами.

Напишите свой телефон. Наши менеджеры свяжуться с Вами.