• (044) 501 9019
  • (067) 656 3911
  • (067) 945 9994

Мова:Мова:

Купити вінілову плитку в Києві

Якщо Ви шукаєте де купити вінілову плитку в Києві - зверніться в наш магазин. В асортименті безліч різних моделей кварцвінілової плитки за вигідною ціною в Києві, також можливі замовлення на сайті з доставкою в інші регіони країни. Всі питання щодо вибору, придбання і доставку вінілової плитки задавайте менеджеру по тел. (044) 501-90-19.

 ТОВ «Компанія Елітконтракт» пропонує різні підлогові покриття для офісів, промислових і громадських приміщень. Великим попитом останнім часом користується ПВХ плитка, основними перевагами якої є відносна дешевизна і довговічність. Постійно в наявності ПВХ плитка таких європейських брендів: Tarkett, Thermofix, Vinilam, Moduleo і ін. Це перевірене підлогове покриття з водостійкими властивостями, яке вже багато років застосовується для облаштування підлогових покриттів в нашій країні і зарекомендувало себе як практичний і довговічний матеріал.

 Вінілова плитка зазвичай проводиться в стандартних розмірах квадратної або прямокутної форми. Довжина сторони може варіюватися від 457 до 1320 мм, товщина плитки складає 2-4 мм. ПВХ плитка може легко обрізатися під потрібні розміри при її укладанні. За типом монтажу плитка може бути з замковими з'єднаннями за прикладом ламінату або з посадкою на клей. Клас зносостійкості 32-34, є плитка для підвищених навантажень. Плитка може бути стилізована і декорована під дерево, бетон, камінь, виконана в різному кольорі і стилі. Підлогове покриття з ПВХ плиткою відмінно впишеться в дизайн приміщення, будь-то класика або Hi-Tech.

Купити вінілову плитку в Києві

Вартість кварцвінілової плитки

 Ціна ПВХ плитки починається від 340 грн за 1 м.кв, що значно дешевше ламінату такого ж класу зносостійкості. Вартість варіюється в широких межах і залежить від бренду, товщини, якості. При оптових закупівлях для великих площ ми готові запропонувати більш вигідну ціну. Вінілову плитку потрібно купувати з невеликим запасом 5 - 10%, щоб точно розрахувати потрібний метраж попередньо зателефонуйте нашим менеджерам і повідомте площу приміщення.

 Щоб грамотно укласти вінілову плитку, ви можете скористатися послугами наших майстрів. Ми виїдемо на об'єкт, виконаємо всі необхідні виміри, доставимо плитку і правильно укладемо з дотриманням всіх стандартів. ПВХ плитка монтується швидко і весь процес не займе багато часу.

Заполните форму. Наши менеджеры свяжуться с Вами.

Напишите свой телефон. Наши менеджеры свяжуться с Вами.