Vinilam Click 3.7 мм замкове з'єднання
5.0

 Вініловий ламінат. Або ламінатна ПВХ плитка, як кому подобається. Фактура і дизайни на рівні найкрутіших колекцій ПВХ плиток.  Кварцвінілова плитка з механічним замком Вінілам - просто знахідка, якщо в якості основи у Вас старий паркет, старий лінолеум або ковролін, більш - менш рівна стяжка, фальшпідлога. Рівна і не дуже. Орендували приміщення, пожили трохи, а коли потрібно з'їхати, розібрали і відвезли з собою. 

 Не треба заливати самовирівнюючу масу (зрозуміло, якщо перепади не більше ніж 3 мм на 2 м), зміцнювати стяжку, витрачатися на дорогий клей, і вельми недешевих майстрів з укладання ПВХ плитки. Хоч Vinilam і недешевий, але часто стається так, що на круг все разом виходить не дорожче, ніж підготовка основи і укладання ПВХ плитки. 

Ціна: 812.04 грн
(ціна вказана за 1 м2)

Vinilam кварцвінілова плитка товщиною 3.7 мм з замковим з'єднаннямям

 Знову ж замки ніколи не розійдуться, як це буває іноді у ламінаті та паркетної дошки, при ходьбі не гримить, а про зносостійкість ми скажемо просто - цей матеріал просто невбиваний. Повірте нам, вже намагалися вбити, не вийшло. 

Виробник призначив цьому покриттю 43 - максимальний - клас зносостійкості і дає 10 років гарантії на використання в громадських приміщеннях

Вінілове покриття Vinilam практично не горить. 

Всі дизайни на складі вже в товщині 3.7 мм

Залишіть свій відгук про товар
Відгуки про товар
Таня
8 Листопада 2021 в 16:01
Пересмотрела всё. По моему мнению Vinilam в настоящее время самая, что ни на есть лучшая замковая кварцвиниловая плитка. Самый высокий класс износостойкости и очень прочные замки. А еще здесь больше всего цветов.
Відповісти